Lokalizacja  Poradni

Lokalizacja  Poradni

Już od prawie listopada 2017 r. przyjmujemy naszych podopiecznych oraz ich rodziców i nauczycieli w nowej lokalizacji – przy ul.Kosynierów Kościuszkowskich 6 na osiedlu Na Skarpie (w segmencie budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2).

Do naszej siedziby łatwo dotrzeć środkami komunikacji miejskiej  (autobusami i  tramwajami), a na osoby przemieszczające się własnym pojazdem oczekują liczne miejsca parkingowe.

Nowoczesna siedziba poradni wita przestronnymi korytarzami, gabinetami przygotowanymi do pracy diagnostycznej i terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą. Nowością jest sala do terapii integracji sensorycznej, ciemnia oraz urokliwa poczekalnia – bawialnia.

PORADNIA PRZYJMUJE DZIECI UCZĘSZCZAJĄCE DO PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ MAJĄCYCH SIEDZIBĘ NA TERENIE JEJ DZIAŁANIA, TJ. W NASZYM PRZYPADKU NA TERENIE GMINY MIASTA TORUŃ – PROSIMY ZATEM O ZŁOŻENIE INFORMACJI O DZIECKU/ UCZNIU WYDANEJ PRZEZ SZKOŁĘ/ PRZEDSZKOLE DATOWANEJ W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM LUB OKAZANIE AKTUALNEJ LEGITYMACJI SZKOLNEJ LUB ZŁOŻENIE ZAŚWIADCZENIA O UCZĘSZCZANIU W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM DO TORUŃSKIEJ SZKOŁY LUB PRZEDSZKOLA.

JEŚLI DZIECKO NIE UCZĘSZCZA DO ŻADNEGO PRZEDSZKOLA LUB SZKOŁY – ZOSTANIE PRZYJĘTE PRZEZ PORADNIĘ, KTÓREJ TEREN DZIAŁANIA OBEJMUJE MIEJSCE JEGO ZAMIESZKANIA, TJ. W NASZYM PRZYPADKU PRZYJMUJEMY DZIECI, KTÓRE NIE UCZĘSZCZAJĄ DO ŻADNEGO PRZEDSZKOLA ANI SZKOŁY, ALE MIESZKAJĄ NA TERENIE GMINY MIASTA TORUŃ – PROSIMY ZATEM O PRZEDSTAWIENIE DOWOLNEGO DOKUMENTU POTWIERDZAJĄCEGO ZAMIESZKIWANIE W TORUNIU.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z WJAZDU NA TEREN PORADNI I MIEJSC PARKINGOWYCH

DOJAZD DO PORADNI OD ULICY KOSYNIERÓW KOŚCIUSZKOWSKICH:

    • JADĄC OD ULICY KOLANKOWSKIEGO NALEŻY SKRĘCIĆ W PRAWO ZA PAWILONEM (ZA SKLEPEM ROSSMANN)
    • JADĄC OD ULICY KONSTYTUCJI 3 MAJA NALEŻY SKRĘCIĆ W LEWO PRZED PAWILONEM (PRZED SKLEPEM ROSSMANN)