OGŁOSZENIA/AKTUALNOŚCI

  Fundacja Gospodarcza Pro Europa zaprasza młodzież ze szkół ponadpodstawowych mieszkającą na terenie Torunia ( z wyłączeniem Skarpy, Kaszczorka i Chełmińskiego Przedmieścia) do wzięcia udziału w projekcie „HejTy – reaguj! – Profilaktyka radzenia sobie z „hejtem” wśród młodzieży.

W programie: warsztaty medialne, na których będziemy nagrywać autorskie filmiki, zajęcia z Psychologiem i Coachem, Wizaż i autoprezentacja, mediacje rówieśnicze, warsztaty z cyberbezpieczeństwa, wyjścia do kina, spotkanie integracyjne.  Zajęcia będą się odbywać popołudniami i w niektóre soboty.

Rekrutacja trwa do 17 września. Wszystkie informacje i formularze rekrutacyjne są dostępne na stronie: https://fundacja-proeuropa.org.pl/projekty/projekthejty-reaguj/

Jak wspierać i (czy) rozmawiać z dziećmi o wojnie w Ukrainie?
Ważny Komunikat!

W związku z kolejną falą koronawirusa, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, wprowadzamy do odwołania  pewne zmiany  w dotychczasowej organizacji pracy.

Od czwartku 9.12.2021 r. dyżury psychologiczne, które odbywały się w szkołach, będą kontynuowane na terenie Poradni w tych samych godzinach co  w placówkach. W ramach punktów konsultacyjnych (które miały miejsce w różnych szkołach na terenie Torunia) będą pod telefonem ( nr tel: 509 919 079) dyżurować nasi specjaliści. Odwołujemy bezpośrednie spotkania.  

Wszystkie pozostałe formy pomocy ( badania psychologiczno-pedagogiczne, psychoterapia, zajęcia  w małych grupach i indywidualne) odbywają się wg ustalonego harmonogramu, bez zmian, na terenie PPP.

ZAPRASZAMY   do korzystania z pomocy udzielanej przez naszą placówkę 

Przeprowadzamy badania psychologiczno-pedagogiczne w indywidualnym, bezpośrednim kontakcie z zachowaniem reżimu sanitarnego (diagnozowania potrzeb edukacyjnych, możliwości psychofizycznych, zaburzeń rozwojowych oraz zaburzeń zachowania dziecka).