OGŁOSZENIA/AKTUALNOŚCI

Jak wspierać i (czy) rozmawiać z dziećmi o wojnie w Ukrainie?
Poradnia jest czynna :
poniedziałek 8:00 – 16:00
wtorek 8:00 – 16:00
środa 8:00 – 18:00
czwartek 8:00 – 18:00
piątek 8:00 – 14:00
Ważny Komunikat!

W związku z kolejną falą koronawirusa, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, wprowadzamy do odwołania  pewne zmiany  w dotychczasowej organizacji pracy.

Od czwartku 9.12.2021 r. dyżury psychologiczne, które odbywały się w szkołach, będą kontynuowane na terenie Poradni w tych samych godzinach co  w placówkach. W ramach punktów konsultacyjnych (które miały miejsce w różnych szkołach na terenie Torunia) będą pod telefonem ( nr tel: 509 919 079) dyżurować nasi specjaliści. Odwołujemy bezpośrednie spotkania.  

Wszystkie pozostałe formy pomocy ( badania psychologiczno-pedagogiczne, psychoterapia, zajęcia  w małych grupach i indywidualne) odbywają się wg ustalonego harmonogramu, bez zmian, na terenie PPP.

ZAPRASZAMY   do korzystania z pomocy udzielanej przez naszą placówkę 

Przeprowadzamy badania psychologiczno-pedagogiczne w indywidualnym, bezpośrednim kontakcie z zachowaniem reżimu sanitarnego (diagnozowania potrzeb edukacyjnych, możliwości psychofizycznych, zaburzeń rozwojowych oraz zaburzeń zachowania dziecka).

FORMY POMOCY BEZPOŚREDNIEJ (indywidualne i grupowe)
FORMY POMOCY BEZPOŚREDNIEJ (on-line)

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna  w Toruniu prowadzi Punkty Konsultacyjne dla Rodziców i Opiekunów dzieci i młodzieży.